Hakkımızda

Tecrübe

Tecrübe

Meddikal ‘in uzun yıllara dayanan tecrübesi ve de iş kalitesine güvenen akademisyenlerin yurtdışı yayınlarındaki başarılı geri dönüşümleri sonrasında Türkiye’deki Üniversite Hastanelerinin tümüne hizmet verdik. Artık yayınlarınızı gönderirken, dil yönünden bir eleştiri almayacağınızı biliyorsunuz!

Medikal turizm pazarlama faaliyetleri ve de günlük medikal rapor çeviri hizmetlerinde hizmet sunmakta olduğumuz hastane ve de hastane grupları ile çalışmalarımız uzun soluklu şekilde devam etmektedir. İnsan sağlığını etkileyebilecek hassasiyetteki dökümanlar Meddikal ‘in tamamen doktorlardan oluşan çeviri ekibi ile birlikte en kaliteli şekilde ve kısa zamanda çevrilmektedir.

1998 yılından günümüze kadar binlerce akademik, ticari, vb. medikal yayın ve çeviriler üzerine çalışan Meddikal, bu alandaki tecrübesini başarılı çalışmalara attığı imzalarla kanıtlamıştır.

Meddikal birçok uluslararası networkle birlikte çalışmalarını ortaya koymakta ve anadilinde hizmet vermekte olan yabancı hekim kadrosu ile çalışmalarının redaksiyonunu yaparak ilerlemektedir.

Ekibimiz yıllardır sadece medikal çeviri ve de redaksiyon hizmetleri geliştirmekte ve bu alana odaklanarak, uzmanlık çalışmaları ortaya koymaktadır. Tüm bunların bir araya gelmesiyle, Türkiye’de ve dünyadaki binlerce müşterisinin memnuniyetini kazanmıştır.

Hakkımızda

Operasyon

Meddikal, bilginin paylaşıldıkça değer kazanacağı noktasından hareketle uzun yıllar yurtdışında bulunmuş doktorlardan oluşan bir çekirdek kadro tarafından; Türkiye’deki doktorların ve de medikal şirketlerin her türlü dil problemlerine dünya kalitesinde dil çözümleri sunmak, Yurt dışında hazırlanan birçok değerli …

Kalite

Tüm çeviri ve redaksiyonlar dil ve mesleki yetenekleri Meddikal tarafından onaylanmış, çeviri konusunda deneyimli doktorlardan oluşan ekibimiz tarafından yapılır. Grup hedefimiz; hem yaptığımız islerde hem de müşteri ilişkilerimizde hızdan, GİZLİLİK, GÜVENİLİRLİK VE DOĞRULUKTAN taviz vermeden MÜKEMMELLİĞİ …

Dosyanızı editörlerimizin incelemesi için hemen iletebilirsiniz