Hakkımızda

Kalite

Kalite

Tüm çeviri ve redaksiyonlar dil ve mesleki yetenekleri Meddikal tarafından onaylanmış, çeviri konusunda deneyimli doktorlardan oluşan ekibimiz tarafından yapılır.

Grup hedefimiz; hem yaptığımız islerde hem de müşteri ilişkilerimizde hızdan, GİZLİLİK, GÜVENİLİRLİK VE DOĞRULUKTAN taviz vermeden MÜKEMMELLİĞİ yakalamaktır. Müşterilerimizin belirlediği işler teslim tarihlerine sadık kalınrak kalitemizden, hizmet anlayışımızdan ödün verilmeden, hizmetlerimiz verilmektedir.

Meddikal, kurumsallaşma anlamında uluslararası kalite standartlarının ötesini ve müşteri memnuniyetine kadar uzanan zincirde kalite ve verimliliği hedeflerken, deneyimleriyle saptadığı ticari doğruları hayata geçirerek, müşterilerine en çağdaş ve en hızlı hizmeti verebilmek için, sürekli çalışmaktadır.

“Koşulsuz müşteri memnuniyeti” anlayışıyla hareket ederken tüm birimlerimiz sorumluluklarının bilinciyle ve taahhütlerinin garantörü olarak müşterilerin sorunlarını zamanında ele alarak müşteri lehine en uygun çözümleri bulur ve en hızlı şekilde uygulamalar yolunda çalışır.

Müşteri memnuniyetinde amacımız müşteri talepleri doğrultusunda kurumumuzun tüm birimlerinin yönlendirilmesi, desteklenmesi ve müşteri beklentilerini karşılayarak tam olarak müşteri memnuniyetinin sağlanmasıdır.

Müşteri memnuniyeti ölçümleri neticesinde tatmin oranının yüksek bulunması, en önemli kalite standardımızdır.

Hakkımızda

Operasyon

Meddikal, bilginin paylaşıldıkça değer kazanacağı noktasından hareketle uzun yıllar yurtdışında bulunmuş doktorlardan oluşan bir çekirdek kadro tarafından; Türkiye’deki doktorların ve de medikal şirketlerin her türlü dil problemlerine dünya kalitesinde dil çözümleri sunmak, Yurt dışında hazırlanan birçok değerli …

Tecrübe

Meddikal 'in uzun yıllara dayanan tecrübesi ve de iş kalitesine güvenen akademisyenlerin yurtdışı yayınlarındaki başarılı geri dönüşümleri sonrasında Türkiye’deki Üniversite Hastanelerinin tümüne hizmet verdik. Artık yayınlarınızı gönderirken, dil yönünden bir eleştiri almayacağınızı biliyorsunuz! Medikal turizm pazarlama …

Dosyanızı editörlerimizin incelemesi için hemen iletebilirsiniz